
W Arenie Gorzów odbyły się obchody 15-lecia działalności UKS MIŚ połączone z jubileuszowym turniejem piłki ręcznej dzieci i młodzieży. W wydarzeniu udział wzięły drużyny z różnych kategorii wiekowych, a na parkiecie nie zabrakło sportowych emocji, rywalizacji fair play i świetnej atmosfery.
Jubileusz był okazją do podsumowania 15 lat pracy klubu na rzecz rozwoju młodych zawodników oraz promocji piłki ręcznej w Gorzowie Wielkopolskim. Organizatorzy podkreślali, że największą siłą UKS MIŚ są ludzie – zawodnicy, trenerzy, rodzice i wszyscy wspierający klub od lat.
Dziękujemy za wspólne świętowanie i gratulujemy UKS MIŚ pięknego jubileuszu. Życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwoju młodych sportowych talentów!






































