Fantastyczna zabawa, niezapomniane emocje i rekordowa licytacja – to kwintesencja 32. Finału WOŚP, który w tym odbył się pod dachem Areny Gorzów. Z pomocą Klubu u Szefa, I LO i GOK’u w Kłodawie, udało się zebrać ok. 450 tysięcy złotych na Płuca po pandemii!

Wśród przedmiotów do wylicytowania znalazły się m.in. butelka wina z limitowanej serii, z numerem 13, stworzona specjalnie na 70. urodziny Jurka Owsiaka czy koszulka polskiej reprezentacji siatkówki mężczyzn z autografami zawodników, przekazana przez prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastiana Świderskiego.

Graliśmy w godzinach: 14:00-22:00, a na scenie prócz emocjonujących licytacji nie zabrakło również występów artystów, takich jak: Zespół Tańca Aluzja, Gorzowska Orkiestra Dęta, Prywatna Szkoła Muzyczna Huberta Zbiorczyka oraz Zespół Podróbka.

Gwiazdą wieczoru podczas 32. Finału WOŚP był Zespół PIDŻAMA PORNO, który na scenie Areny Gorzów poczuł się jak w domu. Wokalista zespołu, Krzysztof Grabowski w swoim wpisie na Facebooku pisze:
„Zapytany przez Organizatorów o wrażenia, z wrażenia, zaniemówiłem, słowa stanęły mi w gardle. Mistrzostwo świata! Jak słychać! Gratuluję Wam tej sali, opędzicie nią największe gwiazdy światowej estrady. Bez picu”

W imieniu wszystkich organizatorów i współorganizatorów dziękujemy za niesamowite emocje oraz rekordową kwotę licytacji!