15-lecie UKS MIŚ w Arenie Gorzów

Dziękujemy za wspólne świętowanie i gratulujemy UKS MIŚ pięknego jubileuszu. Życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwoju młodych sportowych talentów!

Więcej

MAMY BRĄZ!

Dziękujemy za ogromne emocje, walkę na parkiecie i serce zostawione w każdym meczu
To już 11. medal w historii gorzowskiej koszykówki kobiet, 3. odebrany w Arenie Gorzów – jesteśmy dumni!

Więcej

Visual Concert 4 za nami

To było wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników – pełne wzruszeń, artystycznej wrażliwości i dopracowanej oprawy wizualnej. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego wieczoru i wspólnie stworzyli tę wyjątkową atmosferę.

Więcej

AZS AJP Gorzów bez awansu do finału

Choć liczyliśmy na awans do finału, ostatecznie drużyna AZS AJP Gorzów zakończyła półfinałową rywalizację i stanęła przed szansą walki o brązowy medal ORLEN Basket Ligi Kobiet w sezonie 2025/2026

Więcej