Bilety są sprzedawane przez organizatorów poszczególnych wydarzeń. W zakładce “Kalendarz” znajdziesz opis wydarzenia oraz link do strony organizatora, u którego zakupisz bilet. Bilety można również nabyć stacjonarnie u partnerów organizatorów.

Bilety są sprzedawane przez organizatorów poszczególnych wydarzeń.

Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta danego organizatora.

Miejsca przystosowane dla osób poruszających się na wózku są zlokalizowane w pierwszych rzędach sektorów: B2, B4, B6, D1, G1, G2.

Jest to zależne od konkretnego organizatora, możesz sprawdzić to na jego stronie internetowej lub skontaktować się z właściwym Biurem Obsługi Klienta.

Niektórzy organizatorzy dopuszczają możliwość pobrania biletów na urządzenia mobilne,
z których kod QR umieszczony na bilecie i jest skanowany specjalnym czytnikiem. Zweryfikuj to na stronie wydarzenia lub poprzez kontakt telefoniczny/mailowy.

Tak, wokół kompleksu jest bezpłatny parking. Dysponujemy ponad 400 miejscami parkingowymi, miejscami dla autokarów oraz dedykowanymi miejscami dla osób z niepełnosprawnościami i samochodów elektrycznych.

Parking jest bezpłatny, niestrzeżony.

Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej, ponieważ liczba miejsc na parkingu jest ograniczona.
Przystanek autobusowy znajduje się przy ul. Słowiańskiej, bezpośrednio przy parkingu obiektu.
Można również dojechać rowerem lub hulajnogą- przy wejściu głównym znajduje się parking rowerowy, mieszczący do 90 rowerów.

Nie, na teren obiektu nie można wnosić swojego jedzenia i napojów.
W holu głównym Areny Gorzów można skorzystać z oferty punktów gastronomicznych.

Tak, zapraszamy do skorzystania z oferty punktów gastronomicznych, które znajdują się w holu głównym obiektu.

Tak! Wynajmujemy obiekt, a w nim m.in. sale konferencyjne, loże VIP, boiska na Hali Głównej i Hali Treningowej. Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres sekretariat@arenagorzow.pl

Tak, mamy 4 pomieszczenia wyposażone w przewijaki. Na terenie obiektu znajduje się również pokój dla rodzica z dzieckiem.

Tak, w obiekcie znajdują się dwie windy ułatwiające poruszanie się pomiędzy kondygnacjami.