Już 19 marca na Arenie Gorzów odbędą się Derby siatkarskie, czyli coroczna tradycja dwóch elitarnych liceów w Gorzowie Wielkopolskim.

Puszkin oraz Przemysłowa spotykają się na wielkim meczu siatkarskim, w który zaangażowani są wszyscy nauczyciele oraz uczniowie obydwu szkół: od samorządów, po cheerleaderki i organizatorów tzw. „Zylet”, czyli najgłośniejszych kibiców w naszym mieście.

Spektakularne miejsce sprawi, że tegoroczne Derby zapiszą się na kartach historii. Atmosfera będzie niezapominania, a emocje sięgały zenitu!